Váš event je naše práce!

 

Zvukař, Osvětlovač, Pódium, ... nebo snad potřebujete sestavit celý program Vaší akce?

Jsme agentura se širokým zaměřením a nabídkou v oblasti pořádání  a organizace (nejen) koncertů,  eventů, společenských a obchodních setkání. Na žádost zákazníka jsme schopni uspořádat kompletní program a potřebný servis k Vaší akci, oslavě narozenin, svatby či zahradní párty přesně podle Vašich představ. Každá akce je proto zcela jedinečná a originální. Věříme, že pro Vás vytvoříme atraktivní a příjemné prostředí, a že námi pořádané akce budou místem, kde se budete cítit uvolněně a pohodlně. Svých zákazníků si velmi vážíme a největším uznáním pro nás je to, když se k nám znovu a rádi budete vracet. Vyzkoušejte nás a sami budete moci naše kvality posoudit.

Novinky

16.05.2014 08:05

Napište nám!

Byli jste u nás spokojeni? Chcete se s námi podělit o své zkušenosti? Chcete získat více informací? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je tou nejlepší odměnou naší práce.
16.05.2014 08:04

Vítejte na našem novém webu!

Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.

Vyhledávání

Kontakt

Kamil Kubjatko - SpectroProduction
Stiborská 75
Sudice
74725

Tel: 608852380